Бокс для макарунів на 1 рядок 60х60х200 мм закритий ACRY Акрил 2 мм
Під замовлення


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс для макарунів на 1 рядок закритий. Дана модель передбачає розташування макарун у коробі.
Підставки для макарун виготовляються в різних конструктивних виконаннях, але всі вони мають загальну особливість: вироби розташовуються в індивідуальних осередках, жолобах або на поличках. Така конструкція дозволяє не тільки акуратно та дбайливо розміщувати макаруни, але й наочно демонструвати їхній апетитний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACRY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для їжі |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Види підставок під макаронси | Закриті підставки для макарунс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Сфера використання: | Для Вітрини магазину, Для HoReCa |
| Наявність кришки: | Із кришкою |
| Кількість лотків: | 1 доріжка |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
- Ціна: 340 ₴

